Четвер
10.07.2025
10:28
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Сайт учителя початкових класів Пришлюк Алли Василівни
Головна Реєстрація Вхід
Поздоровлення »
Меню сайту

Категорії розділу
Новини 1-Г класу [61]
Щасливі миттєвості життя класу
Цікаво, що... [10]
Найцікавіша корисна інформація

Прислів'я дня

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 74

Свята та події
Календарні свята та події. Спілкуємося українською

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

На день Покрови чудотворний
Хочу щастя я Вам побажати. 
Працювати в радість, плідно,
І ніколи не сумувати. 

Нехай Богородиця закриє,
Вас від хвороб і бід. 
А все нечисте та погане,
Розтане просто, як весною сніг.

За тиждень до Великодня святкується вербна неділя. Відповідно до народних вірувань, у цей день у жодному разі не слід сіяти городину, оскільки в цьому разі все виросте гірке й тонке.
За легендою, коли Ісус Христос їхав верхи на віслюку, люди стелили на його шляху пальмові гілки. Це поклало початок звичаю святити гілки. А оскільки пальмових гілок не маємо, то святимо вербові, відповідно до вибору наших далеких предків.
Щиро вітаю свіх з Вербнею неділею.

Неділя квітна до нас в гості завітала,

У час коли в зелені шати одіваються ліси,

Розцвіла верба,щоби ми Ісуса зустрічали,
Із побажаннями любові та краси!
І ласка Божа нас торкнеться неодмінно,
Благословить Господь нам неньку Україну,
Щоб ми у радості та щасті довго жили,
Нам Матір Божа дасть усім здоров'я й сили!

День святого Андрія Первозванного ми святкуємо 13 грудня. Давня християнська оповідь стверджує, що святий апостол Андрій проповідував віру Христову в самому Царгороді, на узбережжі Чорного моря та в місцях над Дніпром де пізніше виріс стольний град - Київ. 

Хоча Андрій Первозванний – і є християнським святим. Але народні традиції, звичаї і обряди в день цього святого мають старовинний, дохристиянський відтінок святкування: вгадування своєї прийдешньої долі, заклинання, ритуальне кусання „калити”.

Щиро вітаю всіх з Днем Андрія Первозванного! Зичу  міцного здоров’я, невичерпної енергії, окриленого настрою, щастя і добра всій родині.

 Нехай вам повсякчас таланить на однодумців, колег, доброзичливих, порядних людей, які приноситимуть у Ваше життя яскраві, теплі події, множитимуть  успіхи та додаватимуть джерельної снаги в ім’я творення добробуту рідного краю і його людей.

 Божого всім благословення на многії і благії літа!

 

Вітаю  Катю, ученицю мого класу з Днем ангела.
У кожного є ангел хоронитель,
Що пише книгу нашого життя,
А ще є в небі ангел покровитель,
Що молиться про наше майбуття́.
Він був колись людиною,як ми із вами,
І серед людей,таких як ми із вами жив,
Лиш Бога він любив найбільше,
І лиш йому він вірою служив.
Беріть із нього приклад та старайтесь,
Прожити з вірою усе своє життя,
Щоби колись Господь вас міг обняти,
Й сказати:сину(дочко) ти моє дитя!
                                           Литвин А.


Сьогодні дівчата мого класу привітали своїх любих найрозумніших та наймужніших хлопців-однокласників зі святом. Для них вони заспівали пісень, провели конкурс ерудитів. Дівчатка приготували і вручили своїм захисникам подарунки. По закінченню свята всі переглянули музичний фільм - привітання.
Прийміть від мене привітання - найпалкіші,
А з ними побажання - найщиріші -
Добра, поваги, злагоди, любові,
Багатої на щастя долі!

  Дорогі працівники освіти!

Вітаю Вас із Вашим професійним святом – Днем працівників освіти. У наш з Вами непростий час, на плечі працівників освіти лягає відповідальність за навчальний процес молодого покоління українців, а отже Ви фактично відповідаєте за те, яким буде майбутнє нашої держави.

У день Вашого професійного свята бажаю Вам міцного здоров'я, мужності, стриманості та великого терпіння, адже виховання та навчання ніколи не було легкою справою.

Зі святом Вас і нехай все у Вас вийде!

Дорогі діти, вчителі, батьки!

Щиро вітаю всіх вас із традиційним вересневим святом першого дзвоника – Днем знань, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних життєдайних джерел цивілізації.

День знань став по-справжньому всенародним святом молодості і надій. Це свято насамперед тих, хто вперше у житті переступає поріг школи. Тих, хто прийшов сюди зі своїми дітьми чи онуками. Тих, хто щоденно віддає їм свої знання та тепло сердець, навчає і виховує в дусі любові до України та до людини як найбільшої гуманітарної цінності.


Християнське свято, останнє у річному колі великих свят. Присвячене події закінчення земного життя Пресвятої Богородиці. Святкується  28 серпня. У Православній Церкві – Богородичне двонадесяте свято. Згідно з церковним переданням, в цей день апостоли полишили місця своєї проповіді та дивним чином зібрались в Єрусалимі, щоб попрощатись з Пресвятою Богородицею та здійснити погребіння її пречистого тіла. Перебуваючи навколо її ложа, вони були засліплені яскравим світлом, в якому явився сам Христос в оточенні ангелів та архангелів. У цей момент чиста душа Діви Марії без страждання, ніби уві сні, відійшла до Господа. Іконографічна традиція свята розповідає, що Богородиця віддала свою чисту душу в руки свого Сина і Господа Ісуса Христа, а в цей час з небес лунали звуки ангельських хорів. Тіло Пречистої Богородиці апостоли перенесли в Гефсиманію, де була гробниця її батьків та чоловіка. У дорозі до гробу процесію апостолів супроводжувала чудесна світла хмара та сонм ангелів.      У народі свято Успіння Пресвятої Богородиці ще називають першою Пречистою.
За народними прикметами, якщо на першу Пречисту гарна погода - вся осінь буде гарна.

 

Щиросердно вітаю вас із найбільшим національним святом українського народу — Днем незалежності України!

У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього — обов’язок кожного з нас, усього народу.

Нехай потужне джерело вашого таланту і натхнення, незламного оптимізму та творча будівнича енергія будуть прикладом служіння Україні, примножують її славу, наповнюють її криницю добробуту процвітанням та благополуччям.

Нехай свято Незалежності духмяним серпневим запахом українського хліба принесе у ваш дім щастя і добро, порозуміння та згуртованість, мир та любов!

Міцного здоров’я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях.

Дев’ятнадцятого серпня за новим стилем – давнє народне свято – Другий Спас або Яблучний Спас. В церковному календарі це свято отримало назву Преображення Господнього. В цей день святять груші, яблука, мед і обжинкові вінки або жмут колосся жита й пшениці.  Після церкви, родина, звичайно, врочисто сідала за стіл: їли яблука з медом і запивали виноградним або яблуневим вином – «щоб садовина родила».      Нехай у цей день Ви відчуєте всеперемагаючий голос Господа нашого та відчуєте на собі його милосердя.




 


 

Вхід на сайт

новини школи
[16.03.2018][Новини 1-Г класу]
Стежкою добра (0)

Календар
«  Липень 2025  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

фото дня

Рік в Україні ...

Погода

Пошук

Архів записів